ENG УКР РУС AZ
Зворотній дзвінок

* обов'язкові поля

Я не робот
Наприклад: інформація про зручний час прийняття дзвінка
Розділи:
Теги з тем:
Підписатися
1039

Зараз відкриється усе потаємне супермаркету, розглянемо 10 видів впливу на наш запланований перелік придбань 

Прочитати статтю
2486

Політика інформаційної безпеки ТОВ «АЙПІЛЕНД» (далі Компанія) відповідає стратегічним цілям організації та є основою для встановлення цілей в області інформаційної безпеки.

Прочитати статтю
1889

Зовсім трохи залишилося до Нового року. Підсумовуючи минулий, дякуємо нашим клієнтам та партнерам за плідне співробітництво. Разом ми реалізували стільки цікавих та складних проектів, а скільки ще запланували на наступний рік

Прочитати статтю
4203

Сьогодні персональні дані стали найціннішою і, в той же час, найуразливішою інформацією. Саме тому ЄС розробив важливий документ - GDPR, - що виводить захист даних у ЄС та по усьому світу на новий рівень.

Прочитати статтю
1847

Всесвітньо відомий бренд Starbucks розробив нову маркетингову стратегію та впроваджує її у роботу. Рішенння перенести акцент з короткострокових цілей на створення «стійкої платформи» для розвитку більш особистих відносин зі своїми клієнтами вже приносить свої плоди.

Прочитати статтю
popupOk
Відправити
Я не робот
iso sales@ipland.global Карта сайту
IPLAND 2008-2021 © IT Service Provider
Свернуть
popupOk
TestДякуємо за звернення!

Наш менеджер зателефонує Вам найближчим часом. Якщо ж запит було відправлено у неробочі годинии або вихідний день, ми зателефонуємо Вам у першій половині найближчого робочого дня.  Щоб бути в курсі усіх оновлень сервісів, підпишіться на наші новини