ENG УКР РУС AZ
Отправить запрос

* обязательные поля

Я не робот
Например: информация об удобном времени принятия звонка

Києво-Могилянська Бізнес Школа переїхала у хмари

З лютого 2015, завдяки компанії АЙПІЛЕНД, всі співробітники та студенти KMBS  стали користувачами Office365 - хмарного сервісу від Microsoft.
 
Для нашої компанії це був дуже цікавий проект, втілення в життя якого відбувалось в декілька етапів. Першим і найвідповідальнішим був підбір продуктів та оптимальної програми ліцензування, яка би задовольняла вимоги школи до продукту: доступ до документів в будь який час та з будь-якого місця, спільна робота над документами, можливість проведення дистанційного навчання та доступ до документів для більш ніж 400 студентів. 
 
Фахівці АЙПІЛЕНД проводять навчання для співробітників Школи KMBS
 
Після етапу міграції існуючої системи в хмари, фахівці АЙПІЛЕНД провели навчання для співробітників школи по використанню всіх функцій та інструментів, які є в хмарі Microsoft. На заняттях було розглянуто як звичні інструменти: пошта, календарі, сервіс миттєвих повідомлень можуть прискорити виконання повсякденних задач та покращити якість бізнес-процесів. Також слухачі навчились використовувати нові можливості, які надає своїм користувачам Office365: зберігання та робота з документами в хмарах, створення та використання корпоративного порталу, інструменти документообігу, тощо.
 
Вітаємо KMBS з тим, що вони разом з АЙПІЛЕНД та Microsoft зробили крок в майбутнє!
 
Наші клієнти вже у хмарах!
 
 

 

Николай
Телефон: +38 050 593 39 18
Попробуйте бесплатно! Отказаться можно в любой момент. Звоните:
044 364 88 28
предыдущая статья следующая статья
popupOk
Отправить запрос
Я не робот
iso sales@ipland.global Карта сайта
IPLAND 2008-2021 © IT Service Provider
Свернуть
popupOk
Test cпасибо за обращение!

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время. Если же Вы отправили запрос в нерабочее время или выходной день, мы свяжемся с Вами в первой половине ближайшего рабочего дня. Чтобы быть в курсе всех обновлений, подпишитесь на наши новости