ENG УКР РУС AZ
Callback

* Obligatory fields

I am not a robot
Например: информация об удобном времени принятия звонка

Як дизайнеру отримати заряд енергії у Києві? Відвідати UI/UX CONFERENCE, KRUPA!

У лютому 2018 року в Києві пройшла міжнародна конференція UI/UX CONFERENCE, KYIV, 10 FEB 2018 KRUPA, в якій брали участь учасники з усього світу. Мені пощастило стати частинкою цієї мега-події, втіливши в життя своє бажання слухати та особисто поспілкуватися з гуру світового дизайну, зокрема, з Аланом Купером.

 

Він дав багато порад щодо того, як зробити класний продукт. Зокрема, "потрібно обрати серед своїх користувачів одну персону і робити свій продукт саме для неї. Якщо тобі вдасться зробити цю людину щасливою, зможеш згодом зробити щасливими усіх своїх споживачів". 

 

Кожен спікер розповідав про свій досвід та проблеми, з якими стикалися в ході створення своїх продуктів, а також ділилися досвідом подолання цих проблем. Сподобалася промова Павла Грозяна, який підняв таку важливу тему для дизайнерів - їх роль у компанії та професійний ріст. Як дизайнеру треба зрозуміти, де його компанія, чого можна очікувати у процесі роботи.

 

Слухаючи його, я зрозуміла, що зараз працюю саме у тій компанії, яка дозволяє мені реалізувати себе як дизайнера. Продукт швидко  розвивається, і є можливість постійного спілкування з кінцевим споживачем для того, щоб проектувати користувацький досвід свідомо.

 

З досвіду Михайла Фролова, розумієш, як важливо досліджувати процеси в кожній країні, якщо програму використовують по всьому світу, адже в кожній з них своя специфіка.

 

Дякую організаторам за круту подію, яких дуже не вистачає дизайнерам продуктових компаній в Україні. Дуже сподіваюся, що наступна конференція буде такою ж цікавою та навіть більше:)

Nikolay
Phone: +38 050 593 39 18
Try it for free! Cancel at any time! Call:
044 364 88 28
предыдущая статья next article
popupOk
Send request
I am not a robot
iso sales@ipland.global Site map
IPLAND 2008-2022 © IT Service Provider
Collapse
popupOk
TestThank you for your request!

Our manager will call you as soon as possible. If you sent the request outside of business hours or on a day off, we will contact you in the first half of the next business day. To keep abreast of all updates, subscribe to our newsletter.