РУС УКР AZ
Обратный звонок

* обязательные поля

Я не робот
Например: информация об удобном времени принятия звонка

Як дизайнеру отримати заряд енергії у Києві? Відвідати UI/UX CONFERENCE, KRUPA!

У лютому 2018 року в Києві пройшла міжнародна конференція UI/UX CONFERENCE, KYIV, 10 FEB 2018 KRUPA, в якій брали участь учасники з усього світу. Мені пощастило стати частинкою цієї мега-події, втіливши в життя своє бажання слухати та особисто поспілкуватися з гуру світового дизайну, зокрема, з Аланом Купером.

 

Він дав багато порад щодо того, як зробити класний продукт. Зокрема, "потрібно обрати серед своїх користувачів одну персону і робити свій продукт саме для неї. Якщо тобі вдасться зробити цю людину щасливою, зможеш згодом зробити щасливими усіх своїх споживачів". 

 

Кожен спікер розповідав про свій досвід та проблеми, з якими стикалися в ході створення своїх продуктів, а також ділилися досвідом подолання цих проблем. Сподобалася промова Павла Грозяна, який підняв таку важливу тему для дизайнерів - їх роль у компанії та професійний ріст. Як дизайнеру треба зрозуміти, де його компанія, чого можна очікувати у процесі роботи.

 

Слухаючи його, я зрозуміла, що зараз працюю саме у тій компанії, яка дозволяє мені реалізувати себе як дизайнера. Продукт швидко  розвивається, і є можливість постійного спілкування з кінцевим споживачем для того, щоб проектувати користувацький досвід свідомо.

 

З досвіду Михайла Фролова, розумієш, як важливо досліджувати процеси в кожній країні, якщо програму використовують по всьому світу, адже в кожній з них своя специфіка.

 

Дякую організаторам за круту подію, яких дуже не вистачає дизайнерам продуктових компаній в Україні. Дуже сподіваюся, що наступна конференція буде такою ж цікавою та навіть більше:)

Николай
Телефон: +38 050 593 39 18
Попробуйте бесплатно! Отказаться можно в любой момент. Звоните:
044 364 88 28
предыдущая статья следующая статья
popupOk
Отправить запрос
Я не робот
map Language: effie@ipland.com.ua Карта сайта
IPLAND 2018 © IT Service Provider
Свернуть
popupOk
Test cпасибо за обращение!

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время. Если же Вы отправили запрос в нерабочее время или выходной день, мы свяжемся с Вами в первой половине ближайшего рабочего дня. Чтобы быть в курсе всех обновлений, подпишитесь на наши новости