ENG УКР РУС AZ
Callback

* Obligatory fields

I am not a robot
Например: информация об удобном времени принятия звонка

Києво-Могилянська Бізнес Школа переїхала у хмари

З лютого 2015, завдяки компанії АЙПІЛЕНД, всі співробітники та студенти KMBS  стали користувачами Office365 - хмарного сервісу від Microsoft.
 
Для нашої компанії це був дуже цікавий проект, втілення в життя якого відбувалось в декілька етапів. Першим і найвідповідальнішим був підбір продуктів та оптимальної програми ліцензування, яка би задовольняла вимоги школи до продукту: доступ до документів в будь який час та з будь-якого місця, спільна робота над документами, можливість проведення дистанційного навчання та доступ до документів для більш ніж 400 студентів. 
 
Фахівці АЙПІЛЕНД проводять навчання для співробітників Школи KMBS
 
Після етапу міграції існуючої системи в хмари, фахівці АЙПІЛЕНД провели навчання для співробітників школи по використанню всіх функцій та інструментів, які є в хмарі Microsoft. На заняттях було розглянуто як звичні інструменти: пошта, календарі, сервіс миттєвих повідомлень можуть прискорити виконання повсякденних задач та покращити якість бізнес-процесів. Також слухачі навчились використовувати нові можливості, які надає своїм користувачам Office365: зберігання та робота з документами в хмарах, створення та використання корпоративного порталу, інструменти документообігу, тощо.
 
Вітаємо KMBS з тим, що вони разом з АЙПІЛЕНД та Microsoft зробили крок в майбутнє!
 
Наші клієнти вже у хмарах!
 
 

 

Nikolay
Phone: +38 050 593 39 18
Try it for free! Cancel at any time! Call:
044 364 88 28
предыдущая статья next article
popupOk
Send request
I am not a robot
iso sales@ipland.global Site map
IPLAND 2008-2022 © IT Service Provider
Collapse
popupOk
TestThank you for your request!

Our manager will call you as soon as possible. If you sent the request outside of business hours or on a day off, we will contact you in the first half of the next business day. To keep abreast of all updates, subscribe to our newsletter.